RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Zloděj v Mladé Boleslavi ukradl psa a za dvě hodiny ho přišel vrátit. Policisté po něm pátrají.

Mladoboleslavští vyjížděli v úterý 19. dubna na oznámenou událost o krádeži psa rasy Yorkshier, který měl být majitelům odcizen před obchodním domem v Mladé Boleslavi. Neváhali přitom použít kamerové záznamy.

„Po příjezdu na místo se hlídka policistů zkontaktovala s ostrahou obchodního domu, aby mohla prověřit kamerové záznamy. Po zhlédnutí kamerového záznamu policisté zjistili, že je na něm skutečně vidět krádež psa majitelům, kteří mezitím v obchodě nakupovali a to mužem v modrých kalhotách a světlé bundě,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Zvláštní na celé události bylo to, že asi o 2 hodiny později se ten samý muž, který byl vidět na kamerových záznamech, se do obchodu vrátil i se psem.

„Psa přivedl a chtěl ho zde zanechat, ostraha prodejny po muži požadovala vysvětlení celé události, načež se muž „vymluvil“ že nerozumí a neumí česky a z místa utekl. Pes se naštěstí v pořádku vrátil svým majitelům, policisté OOP Mladá Boleslav psa odvezli na policejní služebnu, kde na něj čekali jeho majitelé,“ dodala Barbora Schneeweissová.

Celou událostí se mladoboleslavští policisté zabývají i nadále a zjišťují totožnost muže, který psa z místa odnesl a rádi by si k celé události vyslechli i jeho.

ilustrační foto: chovzvirat.cz

About Author