Práce

Kuchyňské a podlahové studio U JIŘÍKA rozšiřuje svůj tým: Hledáme kolegyni na administrativu do kuchyňského studia.

Životopisy posílejte na e-mail: ujirika@seznam.cz. Kuchyňské a podlahové studio U Jiříka Mladá Boleslav….. www.ujirika.cz


JOSYMA MB hledá elektrikáře pro pobočky v Kosmonosích a v České lípě.

Láká tě perspektivní zaměstnání s prací v okrese Mladá Boleslav? Dej nám o sobě vědět na Josyma@josyma.cz nebo volejte 326 715 015
Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí…….. www.josymamb.cz


Městská společnost sportovní a rekreační areály shání pracovnici na víkendové úklidy v areálu krytého bMěstská společnost sportovní a rekreační areály nabízí pozici strojníka/údržbáře pro plavecký bazén. Náplní práce je obsluha bazénových technologií, práce související s údržbou bazénového provozu a řešení technických problémů. Kromě manuální zručnosti, samostatnosti, spolehlivosti a fyzické zdatnosti patří mezi požadavky na uchazeče zkušenost základní práce s PC – Ms Office, výhodou je osvědčení o vykonání zkoušky dle vyhl. č. 50/1978 Sb. a praxe v technickém oboru výhodou.

Zájemci mohou poslat životopis na e-mail macoun@saramb.cz.


Obchodní tým RÁDIA MB hledá kolegu/kolegyni pro jednání se zástupci významných mladoboleslavských firem.

Hledáme kolegu/kolegyni který(á) přesvědčivě jedná s lidmi a nebojí se vyhledávat nové obchodní příležitosti. Životopisy zasílejte na e-mail: info@radiomb.cz. Pro více informací volejte 608 242 778.


Umíš na počítači? Baví tě filmy? Nevadí ti práce v podvečer a večer? Chceš být součástí skvělého týmu městského kina? Teď máš šanci stát se posilou týmu kinařů. V Mnichově Hradišti hledají posilu na pozici PROMÍTAČ.

Více informací na tel. čísle: 725 579 617


Hledáte zaměstnance do svého podniku? Napište nám!