RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Práce

Město Mladá Boleslav hledá další asistenty prevence kriminality. Uchazeči o tuto práci musí být plnoletí, minimální věk je tedy 18 let, být v dobrém zdravotním stavu a mít čistý trestní rejstřík.

Bližší informace mohou zájemci získat na telefonním čísle 608 439 886 nebo na emailu: bezpecnost@mb-net.cz


Magistrát Mladé Boleslavi nabízí volné místo na odboru sociálních věcí, jedná se o posilu do kolektivu čtyř pracovníků projektu „Rozšíření týmu sociálních pracovníků Magistrátu města Mladá Boleslav“ s pracovním názvem „PROTÝM SP“, jejichž cílem je rozšíření a zintenzivnění sociální práce v terénu, včetně mapování sociálních služeb na ORP Mladá Boleslav.

V případě Vašeho zájmu je nutné přihlásit se do výběrového řízení uveřejněného na úřední desce magistrátu ZDE.


Magistrát města Mladá Boleslav hedá na stávající personální oddělení nového kolegu/yni, který má zkušenosti s personální prací a kladný vztah k práci s lidmi. Pokud se chcete podílet na vytváření, rozvoji a realizaci koncepce řízení personálních zdrojů, jste tím, kdo by se měl přihlásit jako kandidát na tuto funkci.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu masakova2@mb-net.cz.


Město Mladá Boleslav hledá do svých řad nové zaměstnance na stavební odbor, konkrétně jde o referenta oddělení stavebního úřadu odboru stavebního a rozvoje města.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu epodatelna@mb-net.cz nebo devaty@mb-net.cz a nebo pejtova@mb-net.cz. Další informace k výběrovému řízení najdete na webu města na úřední desce ZDE.


Průmyslová lakovna v Mladé Boleslavi – firma NEONLAK přijme:

Pracovníka přípravny barev – více informací najdete zde.

Pracovníka výroby – automatická lakovna – více informací najdete zde.

Referenta logistiky – více informací najdete zde.

Lakýrníka – více informací najdete zde.


Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou hledá do svého kolektivu kolegyni (kolegu) na pozici: Pracovník v sociálních službách – vedoucí přímé péče.

Zájemci, posílejte prosím svůj profesní životopis a motivační dopis se souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu: meglicova@mestske-centrum-benatky.cz, pro bližší informace kontaktujte: Bc. Moniku Megličovou, DiS., na telefonním čísle 702 067 618.


Infocentrum Mladá Boleslav hledá do svého kolektivu nového kolegu či novou kolegyni. Uchazeč/ka by měl/a mít dokončené středoškolské vzdělání, ovládat anglický nebo německý jazyk, měl/a by mít příjemné vystupování, být kreativní a proaktivní přístup. Výhodou je pozitivní vztah k cestování a znalost regionu Mladá Boleslav.

Životopisy nebo případné dotazy zasílejte na e-mail: pruner@kulturamb.cz


Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi hledá všeobecnou sestru ARO. Očekává zkušenosti na anesteziologicko-resuscitačním oddělení, nebo v intenzivní medicíně výhodou. PSS, ARIP není podmínkou.

Kontakt: nabor@onmb.cz , nebo tel. 727 969 043


QSA quality services assurance příjme posily do týmu. Koordinátor, kontrola kvality, výrobní dělník.

Chcete více informací? Volejte 777 657 753, nebo 604 813 864.


Magna Automotive přijme zaměstnance na pozice montážní dělník – montáž automobilových sedaček. Slušný výdělek, jistota stálého zaměstnání, náborový příspěvek 20 tisíc korun a trend růstu platu.

Pro více informací pište na email: info.mb@magna.com


Kuchyňské a podlahové studio U JIŘÍKA rozšiřuje svůj tým: Hledáme kolegu/kolegyni na administrativu do kuchyňského studia.

Životopisy posílejte na e-mail: ujirika@seznam.cz. Kuchyňské a podlahové studio U Jiříka Mladá Boleslav….. www.ujirika.cz


Klaudiánova nemocnice hledá zdravotní laboranty HTO. Co budete například dělat? Zpracovávat vzorky krve, plazmy a ambulantních klientů v imunohematologické a virologické laboratoři. Vyšetřovat krevní skupiny, protilátky a zkoušky slučitelnosti. Vydávat transfuzní přípravky a krevní deriváty.

Kontakt: nabor@onmb.cz, nebo tel. 727 969 043


RÁDIO MB přijme posilu na pozici obchodní zástupce. Pro jednání se zástupci významných mladoboleslavských firem.

Živoopis zasílejte na email: info@radiomb.cz


Hledáte zaměstnance do svého podniku? Napište nám!