RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Rádio MB letos velkolepě oslaví 5. narozeniny – prodej vstupenek začne v červnu

Rádio MB letos oslaví již 5. narozeniny. Chystají se koncerty a jedinečná show, na kterou můžete zavítat do Kulturního domu Bezno na Mladoboleslavsku – akce se tu uskuteční v sobotu 16. listopadu. Na pódiu se představí několik skvělých kapel, jejíchž jména odtajňujeme postupně.

Už nyní můžeme prozradit, že mezi vystupujícími bude také zpěvák, kytarista a textař Sebastian, který se letos zúčastnil soutěže Survivor na obrazovkách TV Nova. Mezi jeho nejznámější skladby patří Toulavá, Cizinka, Polety, Asi jsem blázen, nebo Záchranný bod.

Jeho prvním hitem byla píseň Polety (s kapelou Atmo) z roku 2014. Díky ní podepsal smlouvu s vydavatelstvím Warner Music. O rok později vydal hit Toulavá, který byl oceněn jako nejstreamovanější v anketě Český Slavík, navíc obdržel cenu Óčka. V březnu 2017 vydal debutové album Hvězdy. V roce 2019 vyšlo jeho druhé album Rub a líc a následně v roce 2020 zahájil spolupráci s vydavatelstvím Universal Music. V roce 2023 vydal třetí album sBohem. Od roku 2023 je jeho partnerkou modelka a další účastnice Survivoru Andrea Bezděková a nyní je jasné také to, že koncem roku vystoupí Sebastian v Bezně na oslavě 5. narozenin Rádia MB. Oficiální stránky zpěváka najdete zde.

Narozeninová show Rádia MB slibuje jedinečnou zábavu. Příchozí se mohou těšit na velmi bohatou tombolu, mnoho dárků pro příchozí a další překvapení. Datum 16. listopadu 2024 si tak již nyní poznamenejte do svých diářů. Předprodej vstupenek by měl být spuštěn již během měsíce června.

About Author