RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavští policisté během hodiny dopadli muže, který přepadl trafikantku

Velmi dobrou a rychlou práci při objasnění loupeže předvedli policisté z Mladé Boleslavi. Během hodiny totiž měli podezřelého v poutech. K celé události došlo ve středu 10. dubna po 5. hodině ranní, v jedné z trafik v Mladé Boleslavi.

„K prodejnímu pultu přistoupil v té době neznámý muž s rukou v kapse, tak aby to působilo, že v kapse může ukrývat zbraň. Po prodavačce požadoval vydání peněz a cigaret a zdůrazňoval, že když mu prodavačka uvedené věci a peníze dá, nic se jí nestane. Prodavačka z obavy o svůj život a zdraví vydala několika tisícovou hotovost, cigarety a muž pak z prodejny odešel. Ještě před tímto skutkem, asi jen o 3 hodiny dříve, měl ten samý muž okrást jiného muže o mobilní telefon a peněženku. Po přijetí oznámení o loupeži začali policisté po podezřelém okamžitě pátrat a opravdu velmi brzy, během jedné hodiny, se jim to podařilo. Podezřelého vypátrali a zadrželi v Mladé Boleslavi a odvezli ho na policejní služebnu,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Ještě týž den kriminalisté zahájili trestní stíhání 34letého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže a zvlášť závažného zločinu loupeže. V případě prokázání viny a odsouzení mu hrozí až 10letý trest odnětí svobody.

ilustrační foto: archiv Rádia MB

About Author