RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

FOTO: Policisté se zaměřili se na kontroly rizikových míst v Benátkách nad Jizerou

Policisté z Mladoboleslavska se ve středu 6. září vydali na další kontroly, tentokrát do Benátek nad Jizerou. Zaměřili se například na ubytovny na tř. Osvobozených politických věznů, v ulici Miroslava Soumara a na další vytipované lokality.

Pravidelné kontroly ze strany policistů mají za cíl jediné: zlepšení bezpečnostní situace. Zaměřují se na odhalování protiprávního jednání, pátrají po hledaných osobách a nelegálním pobytu osob.

Do celé akce se zapojilo 16 policistů z Mladoboleslavska, kteří během dvou hodin zkontrolovali téměř osm desítek osob. Žádné protiprávní jednání policisté nezaznamenali.

„Vzhledem k tomu, že policisté v uplynulých týdnech řešili několik vloupání do chat v lokalitě Dobšín – Kamenice a Srbsko, reagovali samozřejmě i na tuto skutečnost a provedli v daných lokalitách a širokém okolí opakované pátrání po možném pachateli. Mají indicie k tomu, že podezřelým z krádeží by mohl být uprchlý vězeň, po kterém pátrají policisté z Ústeckého kraje a nyní by se mohl zdržovat na Mladoboleslavsku. Pokud hledaného muže uvidíte, kontaktujte prosím policisty na lince 158,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

 V obdobných kontrolách budou policisté i nadále pokračovat.

Foto: Policie ČR

About Author