RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Protože mu nechtěl dát cigaretu, kopnul ho do obličeje. Útočníka čeká 10 měsíců ve vězení

Policisté z mladoboleslavského obvodního oddělení v uplynulém týdnu sdělili podezření z přečinu výtržnictví a krádeže 29letému muži. Ten měl na konci měsíce března, kvůli jedné cigaretě, napadnout stejně starého muže. Po poškozeném požadoval, aby mu vydal cigaretu, když ho ale odmítnul měl reagovat nepřiměřeně a napadnout ho několika údery do a nakonec i kopnutím do oblasti obličeje, o případu informovala policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Policistům se navíc podařilo zjistit, že ten stejný muž měl několikrát krást v supermarketu a dalších obchodech v Mladé Boleslavi. Zboží si vždy schoval do batohu nebo pod oblečení a z prodejen odcházel bez zaplacení. Jednou si vzal alkohol, příště odešel s dámskými doplňky a plyšovou hračkou. Škoda na odcizených věcech není nikterak vysoká, ale s ohledem na to, že je muž recidivista a za majetkovou trestnou činnost i výtržnictví už byl odsouzen, byl policisty zadržen.

Mladoboleslavští policisté 29letému muži následně sdělili podezření a odvezli k soudu, kde padnul i 10měsíční trest odnětí svobody, proto ho policisté následně, přímo od soudu, převezli do věznice, kde si trest tzv. odsedí.

About Author