RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Luky si náležitě vychutnal výhru v Moderátorském souboji a Roman vás odveze zdarma

Desátý Moderátorský souboj a druhý v tomto roce je minulostí. Tentokrát slaví výhru Luky, který v anketě na Facebooku Rádia MB jasně předčil kolegu Romana. Píseň Is It Love od Twenty 4 Seven porazila skladbu Wannabe od dívčí kapely Spice Girls.

Znamená to, že Roman se stane šoférem, který posluchače bude vozit zdarma. Zájemcům musí přistavit obrandované vozidlo s pohoštěním a sám se parádně hodit do gala. Odvoz zdarma pro vás bude připraven v sobotu 2. března od 12 do 24 hodin. Tento den stačí zavolat a rezervovat si svůj odvoz po Mladé Boleslavi a nejbližším okolí.

Luky svou výhru samozřejmě náležitě oslavil a neskrýval nadšení. „Woooohooooo“, ozývalo se éterem ihned po skončení jubilejního Moderátorského souboje. „Pokud to bude v tomto trendu pokračovat, budu jedině rád,“ dodal Luky s úsměvem. Roman se ještě snažil prohru zvrátit, ale nebylo jak… „Rád bych poukázal na nějaké nesrovnalosti, ale žádné nejsou. Neumím prohrávat, ovšem tentokrát to přijímám a soupeři gratuluji,“ uvedl ke své prohře poněkud zaskočený moderátor bez nálady.

About Author