RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Letní kina, divadelní představení a koncerty na Mladoboleslavsku – kam vyrazit v těchto dnech?

Už tuto sobotu můžete vyrazit do Bakova nad Jizerou, kde v rámci letního kina uvidíte dobrodružnou komedii Buď chlap. V tomto filmu hrají Jakub Prachař, Tereza Ramba, Ondřej Sokol, Sabina Remundová, Ester Geislerová, nebo Ivana Chýlková. Začíná se v 21 hodin a 45 minut.

Kinematograf Bratří Čadíků navštíví Benátky na Jizerou

Hned během čtyř červencových večerů budou diváky na Husově náměstí bavit české filmy. 19. července přijde na řadu pohádka Princ mamánek, 20. července se bude promítat komedie Buď chlap, 21. července komedie Střídavka a 22. července další komedie Přání k narozeninám. Projekce budou začínat po setmění, tedy kolem 21.15. Dobrovolné vstupné poputuje na dobročinné účely.

Pokračuje také program na Michalovické Putně

Tuto sobotu na Putně vystoupí kapela Kapelot. Začíná se v 19 hodin. Hned v neděli se mohou děti těšit na divadelní představení. V 15 hodin začne Pošťácká pohádka.

Vstupenka do ráje – Letní kino ve dvoře v Dobrovici

V Dobrovici na Palackého náměstí uvidíte v pondělí 17. července romantickou komedii Vstupenka do ráje. Začíná se v 21.30 hodin.

Raději na koncerty?

Doporučujeme páteční Valečov a sobotní Mladějov. Na Valečově vystoupí Lucie Bílá a Jan Bendig. Areál se otevře v 18:30. V sobotu se v Mladějově konají Pivní slavnosti. Začátek je v 15 hodin a těšit se můžete na šest kapel.

ilustrační foto: benatky.cz

About Author