RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

ANKETA JE AKTIVNÍ! Jeden z moderátorů bude hrabě.. tedy bude muset nosit hrábě celých sedm dnů neustále u sebe!

Další moderátorský souboj na Rádiu MB je tady. Vyklubal se z obyčejné debaty o zahradním náčiní a pro poraženého bude znamenat to, že ho velmi dobře rozpoznáte v ulicích města. Bude totiž muses nosit zahradní hrábě neustále u sebe – a to celých sedm dnů od 8. do 14. prosince.

Pravidla jsou jednoduchá. Každý z moderátorů bude bojovat za jednu píseň, kterou představí v úterý 6. prosince v dopoledním vysílání. Týž den bude spuštěno hlasdování na webu, ve kterém o poraženém rozhodnou posluchači. Ten, který získá nejméně hlasů, bude muset celých sedm dnů nosit hrábě neustále u sebe. Anketa poběží 24 hodin.

Budeme pro vás přitom hrát vánoční večírky, kde poražený musí mít tuto dřevěnou společnost. Luky kromě rádia pracuje pro Kulturu města a musel by se s hráběmi promenádovat na Adventních trzích. Roman by s nimi musel zavítat na hokej a David například na nákupy, nebo do své oblíbené hospůdky. Samozřejmostí je nosit hrábě do práce, do restaurace, na cestách – prostě všude!

Nenechte si ujít speciální vysílání 6. prosince od 10 hodin do 12 hodin, kdy Luky, Roman a David začnou bojovat o vaše hlasy a představí písně, které si vybrali. Hlasovat je možné do středeční 10. hodiny.

HLASUJ ZDE.

About Author