RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Roman prohrál Moderátorský souboj a bude nosit hrábě! Tentokrát slaví David a Lukáš

Další Moderátorský souboj na Rádiu MB zná vítěze a poražené. Tentokrát slaví David a Lukáš, kteří si celkem jednoznačně poradili se songem, kterému věřil Roman. David bojoval s kapelou Kryštof a dočkal se obrovské podpory od samotného frontmana Richarda Krajča. Také proto se stal absolutním vítězem, když nasbíral o mnoho více než 600 hlasů. Lukáš se rovněž dočkal obrovské podpory od kapely Komunál, dlouho držel první místo, ovšem nakonec může slavit skvělou druhou příčku. Luky se rovněž hravě přehoupl přes magickou hranici 500 hlasů.

Tou nejzásadnější skutečností je, že třetí místo obsadil Roman. Jeho snaha tentokrát k úspěchu nevedla. Píseň od Ewy Farné neměla v této konkurenci velké šance a v popředí ankety se držela pouhých deset minut. Znamená to, že Roman bude muset celých sedm dnů nosit hrábě, a to kamkoliv půjde! Těšíme se na fotky a videa z jeho cest. Pojďme si přečíst vyjádření samotných moderátorů:

DAVID – 1. MÍSTO

Dlouho to vypadalo na druhé místo, pak se do toho vložil frontman kapely Kryštof Richard Krajčo a právě on mi strašně pomohl. Děkuji nejen jemu, ale i všem lidem, kteří mi dali hlas. Doufám, že se všichni uvidíme na koncertě Kryštofů 14. března 2023 v mladoboleslavském Domě kultury.

LUKÁŠ – 2. MÍSTO

Lepší je být druhý než třetí. Platí to jak ve sportovném odvětví, tak v našem Moderátorském souboji. Já jsem si své několikahodinové vedení užíval, ale tady nešlo ani tak o to vyhrát, jako o to, neprohrát. Proti obrovské fanouškovské základně kapely Kryštof jsme si ale stěmi Komunálnímy nevedli vůbec špatně a řekl bych, že to bylo i dost vyrovnané. Tímto děkuji nejen kapele, fanouškům ale i mým přátelům, který na počtu hlasů měli také lví podíl. Pro mě je Romanova prohra zadostiučinění po tom, co si vychutnával on mojí poslední prohru. Teď si ho trochu vychutnáme my.

ROMAN – 3. MÍSTO

Bylo těžké bojovat proti interpretům, které mám sám tolik rád. Zkusil jsem to, ale byl to boj s větrnými mlýny. Jen bych na závěr vzkázal Lukášovi, že jestli se chce tolik posmívat, tak ať si uvědomí, co všechno lze s násadou od zahradního náčiní udělat. Každopádně gratuluji vítězům a stěhuju se do Zimbabwe. Ahooj.

About Author