RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Policisté pátrají po řidičce, která v Dobrovici nenahlásila nehodu, při které došlo ke zranění

Policisté pátrají po řidičce osobního vozidla Škoda Octavia, která se 29. listopadu v 6:15 hodin střetla v Dobrovici s cyklistou. Celá událost se stala poblíž křižovatky ulic 9. Května a 1. Máje. V jednu chvíli tam řidička osobního vozidla, při odbočování doprava do ulice 1. Máje, měla vjet do jízdní dráhy cyklisty a následně mělo dojít ke střetu. Řidička na místě zastavila, cyklisty se dotázala, zda potřebuje pomoci a když on uvedl, že ne, z místa nehody odjela. 

„Povinností každého účastníka dopravní nehody, pokud dojde ze zranění osob, je celou věc neprodleně oznámit na Policii České republiky, což žena neučinila“, uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová. Policisté by proto k celé události potřebovali vyslechnout i zmíněnou řidičku a zároveň případné další svědky. Mělo by se jednat o ženu středního věku, vyšší hubené postavy

„Žádáme tedy touto cestou výše zmíněnou řidičku vozidla Škoda Octavia, či případné další svědky, kteří celou událost viděli, aby se policistům ozvali na linku 158 nebo přímo policistům Dopravního inspektorátu Mladá Boleslav na tel. číslo 974 877 650. Za pomoc děkujeme,“ dodala Barbora Schneeweissová.

About Author