RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Zloději čokolády, cukrovinek a masa hrozí šest měsíců vězení

Mladoboleslavští policisté vyjížděli k oznámené krádeži v supermarketu v ulici Jičínská. Jednatřicetiletý muž z regálu odcizil batoh a do něj si postupně přidal 40 tabulek čokolády. Aniž by zboží zaplatil, prošel přes pokladní zónu, kde ho ale zadržela ostraha prodejny. Policisté muže převezli na policejní služebnu, kde mu sdělili podezření z přečinu krádeže. Muž byl v minulosti opakovaně odsouzen za majetkovou trestnou činnost.

Jen o dva dny později ale muž kradl znovu, tentokrát v supermarketu v Havlíčkově ulici v Mladé Boleslavi. Odsud odešel opět bez zaplacení. Tentokrát si místo cukrovinek přivlastnil mleté maso, kávu, deodoranty a sprchový gel. 

Mladoboleslavští policisté muže zadrželi, sdělili mu podezření ze spáchání přečinu krádeže a celou věc zpracovali ve zkráceném přípravném řízení.

Podezřelý do 48 hodin stanul před soudem, kde padl i trest. Jednatřicetiletý muž byl odsouzen rozsudkem Okresního soudu v Mladé Boleslavi k trestu odnětí svobody na dobu trvání 6 měsíců. Do výkonu trestu byl převezen okamžitě po vynesení rozsudku.

About Author