RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Zásah policistů v obci Strenice – cestující měl místo placení poslat na řidiče taxislužby svého psa

Mladoboleslavští policisté se zabývají poněkud otřesným případem, ke kterému došlo během uplynulého víkendu na Mladoboleslavsku. Cestující, který měl mířit z klubu pro pány do svého domova, poslal na řidiče taxislužby svého psa, který opravdu zaútočil. Takto pro Rádio MB popsal událost majitel taxislužby, který poraněnému zaměstnanci rovněž spěchal na pomoc.

„Mohu potvrdit, že se případem zabýváme. Řidič taxislužby, tedy oznamovatel uvedl, že v neděli krátce před třetí hodinou ráno vezl z Milovic do obce Strenice tři muže, přičemž když je dovezl na místo, došlo k rozepři během placení. Jeden z cestujících si měl následně dojít do svého domova pro finanční hotovost, ovšem místo toho přivedl psa, kterého nechal zaútočit na řidiče vozidla,“ uvedla mluvčí středočeské Policie ČR Vlasta Suchánková.

Na místo zamířili policisté, kteří poraněnému muži chtěli přivolat záchrannou službu. „Řidič uvedl, že si na vyšetření dojede sám. Bylo mu doporučeno, aby si pro následné dořešení případu a prověřování přinesl lékařskou zprávu.

Podle našich informací se řidič již během nedělního dne dostavil na služebnu Policie ČR, nicméně závěr v tuto chvíli neznáme. „Je důležité vyslechnout všechny aktéry. Případ nyní řešíme jako přestupek proti občanskému soužití,“ dodala mluvčí Vlasta Suchánková. Vyjádření muže, který nechal útočit svého psa, nemá Rádio MB k dispozici.

About Author