RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Víkend je v Mladé Boleslavi opět ve znamení hokeje, fotbalu a florbalu

O víkendu startuje čtvrtfinále play-off Livesport Superligy a florbalisté Mladé Boleslavi v něm vyzvou pražskou Spartu. Dvojice vzešla z úterního večerního výběru soupeřů, Boleslav coby třetí tým po základní části volila jako třetí mezi Spartou a Chodovem. Série začne v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v sobotu, přičemž utkání odstartuje v 19 hodin. Druhý zápas se bude hrát v neděli od 17 hodin.

Hokejisté Mladé Boleslavi vstupují do předkola play-off už ve středu, když se od 19 hodin představí na ledě Komety Brno. Druhé utkání bude na programu ve čtvrtek od 18 hodin opět ve Winning Group Aréně. Do Mladé Boleslavi se série, která se hraje na tři vítězná utkání přestěhuje v sobotu a úvodní buly by mělo padnout v 17 hodin. Čtvrté utkání začne v neděli úderem 18. hodiny.

Fotbalisty Mladé Boleslavi čeká v neděli od 15 hodin domácí souboj proti Slovanu Liberec. Před tímto soubojem patří Středočechům osmé místo. Severočeši jsou devátí, když mají o pouhý bod méně. Zápas 23. kola Fortuna ligy začne v 15 hodin a fanoušci poté mohou vyrazit na florbal, nebo na hokej.

About Author