RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Skvělý hokej, emoce, parádní kulisa… ale také vyhrocená situace na tribuně

Hokejisté Mladé Boleslavi předvádí v předkole play-off proti Kometě Brno velmi solidní výkony. Už na ledě soupeře němeli k výhře daleko, doma už své příznivce potěšili. Sobotní utkání Bruslaři vyhráli 2:1 a v sérii tak snížili na 1:2.

Jiskřilo se opět na ledě, ale také v hledišti. Rozhodčí dokonce museli na chvíli utkání přerušit. Po potyčce na ledě v polovině utkání začaly hromadně létat kelímky s pivem na domácí příznivce do vedlejších sektorů. S hostujícími fanoušky si to chtěla vyříkat i početná skupina radikálnějších domácích fanoušků, která okamžitě zamířila přes celý stadion k sektoru Komety. Jen díky policistům a pořadatelům nedošlo k vážnějším potyčkám a hokej mohl pokračovat.

„Osobně to moc nevnímám. Akorát jsem viděl, že se chvilku nehraje, tak jsem se díval, co se děje. To je mezi fanoušky, my se soustředíme na hru a snažíme se podávat co nejlepší výkon na ledě,“ komentoval situaci brněnský Kučeřík.

„Nevím, co tam vše létalo, ale bylo to docela vyhrocené. Jeden tam lomcoval… Prostě tam byl jeden šílenej,“ odpovídal boleslavský Šťastný. „Fanoušci to mají asi rádi, patří to k tomu. Naštěstí se to uhlídalo, takže dobrý.“

Atmosféra dále panovala vynikající z obou stran a pokračovat se bude již v neděli od 18 hodin.

Foto: BK Mladá Boleslav

About Author