RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

VIDEO: Policisté z Mladé Boleslavi dostali medaile za 10leté, 20leté nebo 30leté trvání služby

Ve středu 12. dubna se ve společenském sálu v Benátkách nad Jizerou, ke slavnostnímu předání medailí policejního prezidenta za věrnost I., II. a II. stupně, sešli zástupci vedení středočeské policie, Územního odboru Mladá Boleslav spolu se starostou města Benátek nad Jizerou.

Medaile za věrnost jsou udělovány policistům za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a déle jak 10leté, 20leté nebo 30leté trvání služebního poměru.

Oceněným policistkám a policistům z Mladé Boleslavi medaile předal ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje brig. gen JUDr. Václav Kučera, plk. Mgr. René Peták – náměstek ředitele pro vnější službu, starosta města Benátky nad Jizerou PhDr. Karel Bendl a ředitel Územního odboru Mladá Boleslav plk. JUDr. Marek Jirouš.

Brigádní generál Kučera navíc svou medailí krajského ředitele ocenil kolegu z Obvodního oddělení Mladá Boleslav za dlouholetou a obětavou práci ve prospěch Krajského ředitelství policie Středočeského kraje, jelikož slouží již více jak 40 let. Náměstkem ředitele pro službu kriminální policii a vyšetřování byly uděleny dvě pamětní medaile za příkladné dlouholeté úsilí vynaložené k budování a prosazování dobrého jména služby kriminální policie a vyšetřování středočeské policie. Oceněno bylo celkem na dvacet policistek a policistů.

Zdroj: policie.cz

About Author