RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V pátek do Mladé Boleslavi zavítají Siluety, Maniac a No Talent! V sobotu si dáte punk

Willax Klub Heineken v Mladé Boleslavi hostí další skvělé koncerty. Bohatý hudební program bude připraven jak v pátek, tak v sobotu. V pátek se mohou příchozí těšit na kapelu Maniac, která mimo jiné představí nový singl Yeah Bali. Ten je možné slýchat i na vlnách Rádia MB. Kapela Maniac už brzy oslaví 10 let své existence zatím svým největším samostatným koncertem v klubu Lucerna Music Bar a v Mladé Boleslavi se na tuto akci můžeme naladit.

V rámci Jarního tour 2024 se dále v Mladé Boleslavi představí kapela Siluety, která nedávno v Praze pokřtila album ,,Díky vám,,.

Domácí barvy bude hájit Fíla Šubr s kapelou No Talent a my se můžeme těšit na hity jako Radši si to píšu, nebo Dýchám. Začátek je ve 20 hodin a vstupenky za 150 korun můžete pořídit zde, nebo přímo na místě.

SOBOTA VE ZNAMENÍ PUNKU

V sobotu se bude ve Willax Klubu Heineken pokračovat a tentokrát si přijdu na své vyznavači punku. V klubu premiérově vystoupí vystoupí kapela SPS, která vznikla už v roce 1988. Společně s toutou kapelou vystoupí Inkoust Pana Boučka. Vstupné na místě stojí 250 korun.

About Author