RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Mnichově Hradišti pokračuje rekonstrukce ulice Čsl. armády – vznikají další parkovací místa

Město Mnichovo Hradiště pokračuje s investicí v ulici Čsl. armády. Celý prostor se dočkává kompletní rekonstrukce. Práce s sebou ovšem nesou diskomfort, mimo jiné v podobě složitějšího parkování v této lokalitě. Město, které je investorem stavebních prací, proto v průběhu stavby ve spolupráci se zhotovitelem, firmou Stavotrans, postupně žádá odbor výstavby a územního plánování městského úřadu o povolení k předčasnému užívání parkovacích stání (bylo tomu tak v případě parkoviště i podélných parkovacích míst navazujících na parkoviště).

Jak informují webové stránky města, v minulých dnech byla dokončena další parkovací místa před domy čp. 1440 – 1442, tedy od ulice Kpt. Jaroše po ulici Víta Nejedlého, a zároveň bylo vydáno pravomocné povolení k jejich předčasnému užívání. Reálně tak přibylo dalších 33 parkovacích míst.

Stavební práce v ulici Čsl. armády budou probíhat do září, kdy bude položen nový povrch vozovky. V říjnu bude letošní etapa revitalizace sídliště Jaselská zakončena výsadbou zeleně.

Foto: mnhradiste.cz

About Author