RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Mladé Boleslavi v těchto dnech pozor na několik částečných i úplných uzavírek

V Mladé Boleslavi platí v těchto dnech několik dopravních omezení. Do pátku budou probíhat stavební práce u zastávky městské hromadné dopravy v Podlázkách. Provoz zastávky nebude přerušen. Dopravní podnik proto apeluje na cestující, aby byli v místě nástupu a výstupu opatrní.

V pondělí začíná také oprava dlážděných povrchů komunikace v části Staroměstského náměstí a v několika okolních ulicích. Práce budou rozděleny do tří etap, které si postupně vyžádají několikadenní uzavírky provozu a další dopravní omezení v ulici Kateřiny Militké a zdejším parkovacím domě, v Bělské ulici a na parkoviště u Věnce na Staroměstském náměstí. Rekonstrukce povrchů by měla skončit 1. prosince.

Stál platí i dopravní omezení v ulicích Bezručova, Na Vandrovce a Okružní. Důvodem je celoplošná oprava těchto ulic, která potrvá do 8. prosince a bude rozdělena do tří etap tak, aby dopravu omezovala co možná nejméně. Od 16. října do do 16. listopadu probíhá první etapa, během níž platí úplná uzavírka Okružní ulice.

Havárie horkovodu dále komplikuje dopravu na náměstí Míru. K havárii došlo před výjezdem z parkoviště u budovy České spořitelny, a kvůli opravě a nezbytnému výkopu je nutné tuto část frekventovaného náměstí uzavřít. Oprava horkovodu potrvá do 9. listopadu, náměstí zůstává s opatrností a sníženou rychlostí průjezdné.

Pokračuje i rekonstrukce mostu v Pražské ulici. Až do 30. listopadu kvůli této opravě platí v místě mostu úplná uzavírka provozu.

Ve čtvrtek 9. listopadu začne celoplošná rekonstrukce povrchu komunikace v průmyslové zóně Plazy. Stavební práce si vyžádají částečnou uzavírku v této lokalitě, opravy budou probíhat po částech a vždy bude možné místem projet, i když s omezením. Rekonstrukce potrvá do 19. listopadu.

Dále je nutné počítat také s tím, že ve středu v Mladé Boleslavi nepůjdou semafory na křižovatce ulic Václava Klementa a Jana Palacha.

Další stavby se připravují a rozjedou se postupně v první polovině listopadu

Patří k nim především oprava povrchu v ulici 17. listopadu v úseku od Havlíčkovy ulice po Jirákovu, která by měla začínat od 13. listopadu a trvat zhruba tři týdny, ve stejné době má začít také oprava povrchu v ulici Pražská od mostu nahoru k Hejtmánce a potrvá dva týdny.

Chystá se také oprava povrchu v ulici Na Radouči od ul. 17. listopadu přes I/38 po ul. II/610. Zde mají trvat práce cca od 8. 11. dva týdny.

V listopadu dle informací na webu města začnou také opravy povrchu na komunikaci v průmyslové zóně Plazy a stavba zvýšené křižovatky ulic Erbenova a Palackého.

About Author