RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Mladé Boleslavi dnes můžete na hokej, zítra na fotbal a v neděli na florbal

Hokejisté Mladé Boleslavi se chystají na závěr základní části a už dnes vyzvou od 17,30 hodin Karlovy Vary. Těšit se můžete na speciální sadu dresů, tentokrát ve zcela odlišném designu, než byly všechny předchozí, a i tentokrát BK Mladá Boleslav podpoří Klaudiánovu nemocnici, v letošní sezoně půjde o oddělení ARO. Získané peněžní prostředky půjdou jako obvykle na zcela konkrétní věc: na nákup defibrilátoru, což je přístroj, který je schopný elektrickým výbojem obnovit správnou činnost srdce. Těšit se ovšem můžete také na soutěž o hodnotné ceny. Boleslav musí zabrat, v tabulce ztrácí pět bodů právě na dnešního soupeře.

FOTBAL: HRADEC KRÁLOVÉ – MLADÁ BOLESLAV

Fotbalisté Mladé Boleslavi vyzvou v sobotu na domácím hřišti Hradec Králové, ačkoliv v zápise jsou uvedeni jako hostující celek. V Lokotrans aréně totiž stále ještě hraje své domácí zápasy soupeř z východu Čech. Také fotbalová Boleslav má co napravovat. Po několika nezdarech se v tabulce propadla na 10. místo. Pro majitelé permanentních vstupenek na sezonu 2022/2023 je připraven bonus v podobě vstupenky na zápas jako dárek. Sobotní utkání začne v 15 hodin.

FLORBAL: MLADÁ BOLESLAV – VÍTKOVICE

Florbalisty Mladé Boleslavi čeká týden pravdy. Těsně před play-off se utkají se svými sousedy v tabulce. Dnes večer hrají na palubovce Bohemians a v neděli od 17 hodin přivítají ve Sportovní hale Vítkovice. Bude to napínavá podívaná, protože ve hře jsou důležité body v boji o druhé místo. Každá vyšší pozice je zásadní s ohledem na čtvrtfinálový výběr soupeře.

Držíme palce!

foto: fkmb.cz

About Author