RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Také Masarykovo náměstí v Mnichově Hradišti již zdobí vánoční strom

Rozsvícení vánočního stromu v Mnichově Hradišti na Masarykově náměstí se uskuteční na první adventní neděli 3. prosince od 16 hodin. Dvě skladby zazpívá Tomáš Vaněk, který následně vystoupí v divadle.

Těšit se ovšem můžete také na letošní Vánoční jarmark, který 9. prosince nabídne opravdu kouzelnou podívanou: přes 60 stánků, bohatý hudební program, ale také ten doprovodný: na náměstí letos nebude chybět třeba řezbář. Z nadhledu se na příchozí podívají i anděl chůdaři a také chodící vánoční ozdoby.

Do vánoční atmosféry tak můžete vstoupit společně s dětmi z mateřských školek, ze ZŠ Sokolovská i kapelou GMH z místního Gymnázia. Těšit se můžete na kapely Mackie Messer Klezmer Band, ABBA WORLD REVIVAL, Funk Corporation nebo rappera LIPO. Adventní čas umocní svým řemeslným umem dále dráteník, svíčkař, provazník a flašinetář. Přijďte si namalovat ručně vyráběné ozdoby, zakoupit tradiční vánoční hrneček s motivem města anebo zakoupit LIAZ merch včetně modelu DAKAR – mimo jiné skvělý tip na vánoční dárek.

About Author