RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Sportovní manažer Tomáš Vlasák má namířeno do Mladé Boleslavi

Sportovní manažer Tomáš Vlasák po devíti letech na svém postu opouští Plzeň a míří do Mladé Boleslavi. Informaci dnes ve vysílání Rádia MB potvrdil generální manažer BK Mladá Boleslav Jan Tůma.

„O svém odchodu jsem za posledních několik týdnů slyšel velkou spoustu spekulací. Předně chci zmínit, že z klubu neodcházím z důvodů jakýchkoliv rozepří, nesouhlasů nebo hádek,“ odůvodnil Vlasák. O 49letého funkcionáře velmi stále majitel hokejové Mladé Boleslavi a příchod se má již brzy stát skutečností. Svou současnou pozici opustí Vlasák 30. dubna. Za jeho nadvlády indiáni třikrát ve čtyřech letech dosáhli na extraligový bronz. Příchod Vlasáka neznamená odchod současného sportovního manažera Bruslařů Martina Ševce, který by měl v klubu rovněž nadále působit.

Spekuluje se o rovněž o hráčských posilách, což ovšem generální manažer v našem vysílání zatím nepotvrdil. Otázky na příchody Jana Buchteleho, či Dominika Lakatoše ponechal bez komentáře.

Co se týká odchodů, fanoušci se ptají zejména na situaci kolem aktuálně největší hvězdy – útočníka Róberta Lantošiho. „Hráč dostal nabídku na prodloužení smlouvy. Uvidíme, jak se rozhodne. Chtěli bychom hráče samozřejmě udržet, ale je nám jasné, že nabídek bude mít více,“ dodal generální manažer Jan Tůma.

Celý rozhovor najdete už brzy v sekci „ARCHIV„.

Foto: HC Škoda Plzeň

About Author