RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Škoda Auto uspěla v dalším velkém tendru, 371 vozů Fabia obnoví vozový park České pošty

Škoda Auto dodá státnímu podniku Česká pošta celkem 371 vozů Fabia Style 1,0 TSI. Všechny tyto automobily budou provozovány formou operativního leasingu s dobou pronájmu 3 roky a průměrným ročním nájezdem 25 000 km na jedno vozidlo. Slavnostní předání prvních 300 vozů Škoda Fabia proběhlo u autorizovaného prodejce vozů Škoda Přerost a Švorc a zúčastnili se ho vedoucí českého zastoupení Škoda Auto Česká republika Jiří Maláček, generální ředitel společnosti Drivalia Lease Czech Republic Martin Brix a Jiří Forman z České pošty.

Česká pošta postupně převezme 371 vozů Škoda Fabia na tříletý operativní leasing

Výběrové řízení, které Česká pošta vyhlásila s cílem doplnit a zmodernizovat svůj vozový park, vyhrála společnost Drivalia Lease. Všechny vozy budou provozovány formou operativního leasingu. Součástí poskytovaných služeb jsou kompletní pojištění včetně pojištění skel a úrazu, nadstandardní asistenční služby, běžná údržba, dodání a výměna sezonních pneumatik, přistavení náhradního vozidla v případě poruchy nebo nehody, pick-up servis i další činnosti spojené s provozem flotily. „Velmi si tohoto úspěchu vážíme. Naše vozy splnily přísná kritéria výběrového řízení a v následujících 3 letech budou sloužit v náročných podmínkách poštovního provozu. Opět se ukázalo, že vozy značky Škoda jsou vysoce ceněny
svými vlastnostmi v podobě nízkých celkových nákladů na provoz, spolehlivostí a dobrým poměrem užitné hodnoty a ceny. I proto slaví úspěchy v mnoha tendrech veřejné správy, státních organizací i soukromých podniků,“ uvedl při slavnostním předání prvních 300 vozů Jiří Maláček, vedoucí českého zastoupení Škoda Auto.

Přednosti vozů Škoda oceňují fleetoví i retailoví zákazníci

Automobily Škoda patří stabilně k nejvýhodnějším vozům na českém trhu z pohledu dopadu
na firemní náklady na provoz. Z mnoha nezávislých studií vycházejí s výborným hodnocením
poměru mezi pořizovací cenou a užitnou hodnotou. Jejich servisní náklady se v jednotlivých
segmentech řadí k těm nejnižším, mezi oceňovanými pozitivy figurují zejména výhodné ceny
náhradních dílů a nadprůměrná spolehlivost. Pro firemní zákazníky hraje důležitou roli také
zůstatková hodnota, jakožto zásadní ekonomický parametr při kalkulaci obměn vozových
parků, kterou si vozy Škoda v rámci svých tříd drží nadprůměrně vysokou.

Je na co navazovat: Škoda Auto uspěla v řadě výběrových řízení

Nejnovější dodávka vozů Škoda pro potřeby České pošty je pokračováním dlouhé a oboustranně prospěšné spolupráce mezi společností Škoda Auto a státními organizacemi v České republice. Mladoboleslavská automobilka již například mnohokrát uspěla v tendrech ministerstva vnitra. Vozy Škoda slouží od roku 1993 Policii ČR a dalším civilním sektorům tohoto resortu. České automobily uspěly i v centrálním výběrovém řízení ministerstva financí pro resorty dopravy, obrany, průmyslu a obchodu, kultury, školství, zdravotnictví, životního prostředí a místního rozvoje.

About Author