RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Poznáte zloděje? Vyčkali si na vhodnou příležitost a z dodávky ukradli 40 tisíc korun

Mladoboleslavští kriminalisté se od středy 8. února zabývají případem krádeže, při které byla zatím neznámým pachatelem odcizena peněženka s finanční hotovostí z dodávkového vozidla přepravní společnosti. Kamery zachytily v době krádeže dva muže, kteří se kolem dodávky pohybují. Nejprve si pravděpodobně místo obhlédli a poté se jeden z nich k dodávce vydal, a to v době kdy doručovatel odešel s balíčkem pryč. Právě on pak s největší pravděpodobností odcizil z dodávky peněženku, ve které bylo asi 40 tisíc korun. V době krádeže se kolem dodávky jiné osoby nepohybovaly, pouze tito dva muži, které zachytily kamery.

„Policisté se obracejí na širokou veřejnost s žádostí o pomoc se ztotožněním obou mužů. Pokud muže poznáváte nebo máte jakékoliv důležité poznatky, které by policistům pomohli případ objasnit, ozvěte se prosím na linku 158 nebo přímo kriminalistům z Mladé Boleslavi na tel. číslo 735 785 751 nebo 974 877 522. Za jakékoliv důležité poznatky či informace k osobám obou mužů předem děkujeme“, uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Kriminalisté v celé věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže, kdy hrozí až 2letý trest odnětí svobody.

About Author