RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Poražený moderátor z Moderátorského souboje musí tentokrát zpívat a tančit jako Lunetic

Blíží se další Moderátorský souboj na Rádiu MB. Bude už jedenáctý a na poraženého moderátora čeká opět vypečený úkol. Ten, který se svou skladbou získá méně hlasů, bude muset sehnat tři parťáky, obléct se komplet do bílého a uspořádat velkolepou show ve Wilax Klubu Heineken v Mladé Boleslavi.

Co znamená velkolepou show?

Budeme vzpomínat na šílenství, které v devadesátých letech panovalo kolem chlapecké kapely Lunetic. Poražený moderátor si bude muset sehnat tři parťáky, naučí se písně jedné z nejúspěšnějších kapel a zazpívá live pro všechny příchozí. To není všechno! Parta kolem poraženého moderátora se bude muset naučit taneční sestavy a vystoupí komplet v bílém.

Jak možná dobře víte, Roman ani Lukáš tanci příliš neholdují a tak nás čeká nezapomenutelný zážitek. Na diváky ve Willax Klubu Heineken ovšem bude čekat i další překvapení!

Pravidla Moderátorského souboje?

Každý z moderátorů si vybere jednu píseň dle vlastního výběru, se kterou bude už v pátek 22. března od 10 hodin bojovat o hlasy posluchačů v živém vysílání. Posluchači a zejména fanoušci na Facebooku Rádia MB poté rozhodnou, která píseň se jim zamlouvá a kterému moderátorovi dají svůj hlas. Ten, který dostane méně hlasů, se stane Vaškem Jelínkem a vystoupí se svou partou 4. května ve Willaxu. U toho nemůžete chybět.

Foto: archiv Lunetic

About Author