RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Podívejte se na přehled předvánočních akcí v Mladé Boleslavi a těšte se

Město Mladá Boleslav se už tradičně velmi poctivě chystá na Vánoce. Osvětlení se instaluje s dostatečným předstihem a těšit se můžeme také na předvánoční akce.

Už 3. prosince začnou Adventní trhy na Výstavišti, kde bude připraven také bohatý doprovodný program. Tu pravou vánoční atmosféru si mohou příchozí vychutnávat každý den od 16 do 20 hodin, a to až do konce roku. První vystoupení začne vždy v 16.30, druhé v 18.30 hodin (hudební, či divadelní). O zahájení se 3. prosince postará zpěvačka Šárka Vaňková.

Vánoční strom na Staroměstském náměstí bude rozsvícen 3. prosince od 17 hodin. Těšte se na Mouchy, tedy dětskou show a zpěváka Michaela Foreta. Podle našich informací pochází vánoční strom z obce Lažany na Turnovsku.

Chystají se také Vyhlídkové jízdy kočárem od Městského divadla. Svezení bude možné od 4. do 30. prosince, vždy od 16.30 do 19.30 hodin. Zájemci se musí objednávat předem na kamvecer.net. Jezdit se nebude pouze 5. a 24. – 26. prosince.

Mikuláš na Staroměstské náměstí dorazí 5. prosince. Program začne v 17 hodin a na pódiu vystoupí zpěvačka Kateřina Brožová. Mikulášské dílny pak budou připravené už od 15 hodin v Městském paláci Tepmpl.

Velký Vánoční jarmark se bude konat 10. prosince na Českobratrském náměstí a v jeho okolí. Pohádkové, muzikálové a vánoční písně, živý betlém a velké překvapení ve Sboru českých bratří chystá SPGŠ a SOŠS Mladá Boleslav.

12. prosince se v mladoboleslavském Domě kultury uskuteční koncert Lucie Bílé pod názvem Bílé Vánoce a na 6. ledna se chystá Tříkrálový průvod.

Nezapomeňte ani na předvánoční akci v KD Čistá, kde Rádio MB oslaví 4. narozeniny. Více informací najdete zde.

Pořádání silvestrovské akce ani letos město Mladá Boleslav neplánuje.

Strom, který bude vztyčen na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi, pochází z obce Lažany na Turnovsku.

About Author