RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Počasí a přeje a mladoboleslavské koupaliště bude od pátku do neděle otevřené

Mladoboleslavské koupaliště se díky příznivé předpovědi počasí mimořádně otevře návštěvníkům od pátku 8. září do neděle 10. září. „Flexibilně reagujeme na situaci s počasím a provoz obnovíme pro nejbližší víkend,“ oznámil první náměstek primátora Jiří Bouška. V pátek bude otevřeno od 12.00 do 19.00 hodin, v sobotu i v neděli vždy od 10.00 do 19.00 hodin. Ceník zůstává stejný, v provozu bude zároveň také fotbalgolfové hřiště, které si mohou návštěvníci koupaliště zdarma vyzkoušet.

Koupaliště v Mladé Boleslavi podle původního předpokladu mělo zůstat od závěru srpna již trvale uzavřené, protože teploty na konci prázdnin neumožňovaly sezonu natáhnout. Nynější výhled je však optimistický, a proto město rychle reaguje. „Z předchozích roků víme, že návštěvnost během září již nebyla moc výrazná, ale vzhledem k hezké předpovědi pro nadcházející víkend jsme se rozhodli dát lidem tuto možnost strávit ještě pár pěkných dnů na našem koupališti. Chtěl bych poděkovat pracovníkům Městské společnosti sportovní a rekreační areály za operativní změny a přípravu areálu tak, aby bylo možné v pátek znovu otevřít, ačkoliv práce spojené s posezónním úklidem již začaly,“ řekl první náměstek primátora Jiří Bouška.

Současně s provozem koupaliště bude od pátku do neděle k dispozici i fotbalgolfové hřiště. Návštěvníci koupaliště si ho mohou v rámci vstupného vyzkoušet zdarma. „Chceme všechny požádat o vzájemnou ohleduplnost. Návštěvníky koupaliště prosíme, aby k odpočinku primárně využili prostory u lehátkových zón bazénů a neumisťovali své deky k prostoru hřiště. Na hráče fotbalgolfu zároveň apelujeme, aby byli vstřícní k ostatním lidem v areálu,“ podotkl Ondřej Rameš, provozní ředitel Městské společnosti sportovní a rekreační areály a zájemcům o fotbalgolf doporučuje přinést si vlastní míč.

Ceník vstupného na koupaliště zůstává stejný jako během prázdninového provozu. Dospělí za základní celodenní vstupné zaplatí 150 Kč, s MB kartou 130 Kč. Za odpolední koupání (15:00-19:00) zaplatí 80 Kč/60 Kč. Pláž na severním sídlišti zůstává již uzavřena. Kompletní ceník je zde.

About Author