RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Od 3. července začne fungovat nové pracoviště zbraní

Na pomezí Mladé Boleslavi a Kosmonos vzniklo nové pracoviště zbraní. Náchází se na adrese Boleslavská 1164 a činnost zahájí už v pondělí 3. července. Nově zřízené kontaktní místo se otvírá nejen pro občany mladoboleslavského regionu, ale i pro všechny žadatele ze Středočeského kraje. Vyřídit své záležitosti lze v rámci úředních hodin, které budou vždy v pondělí a ve středu od 8,00 hodin do 17,00 hodin a to na základě telefonického objednání na čísle 974 877 308.

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje znovuotevřením tohoto pracoviště reagovalo nejen na podněty občanů, kteří museli složitě z Mladé Boleslavi dojíždět do Mělníka, ale i na požadavek Magistrátu města Mladá Boleslav.

„Činnost kontaktního místa v přízemí budovy územního odboru budou v současné době zajišťovat 2 občanští zaměstnanci. Provoz bude zatím zaměřen na přijímání žádostí ze strany fyzických osob (přihláška ke zkoušce odborné způsobilost, zbrojní průkaz, udělování výjimek, žádosti o nákupní povolení, registrace a ohlášení zbraní, evropský zbrojní pas, zbrojní průvodní list, znehodnocení nebo zničení zbraní, žádosti o vydání aprobace),“ uvedla vedoucí odboru pro zbraně a bezpečnostní materiál Dagmar Červinková.

Zaměstnanci z nově otevřeného pracoviště jsou přesvědčeni o tom, že služby, které v rámci své činnosti budou poskytovat, budou směřovat ke spokojenosti středočeských žadatelů.

About Author