RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Na třídě Václava Klementa počítejte během celozávodní dovolené automobilky s uzavírkou

Část frekventované třídy Václava Klementa v Mladé Boleslavi čeká celoplošná oprava povrchu vozovky. Ta si vyžádá úplnou uzavírku provozu, proto byla naplánována na dobu celozávodní dovolené Škoda Auto, kdy je ve městě nejmenší provoz. Stavební práce i uzavírka budou rozděleny do dvou etap.

První etapa potrvá od 22. do 26. července a třída Václava Klementa bude v této době uzavřená od křižovatky s Jaselskou po Škoda Muzeum, uzavřeno bude rovněž zhruba 800 metrů Laurinovy ulice na obě strany od křižovatky u Bičíků.

V druhé etapě bude TVK uzavřena pouze v úseku mezi Jaselskou a Laurinovou ulicí, křižovatka Laurinovy a TVK už bude průjezdná. Stavební práce v tomto úseku potrvají od 26. července do 3. srpna.

S tím souvisí také přechodná úprava provozu v přilehlých ulicích, dotkne se to kromě TVK a Laurinovy ulic Jičínská, Jaselská, Havlíčkova, Ptácká, Nádražní, Pražská, Na Radouči, U Stadionu, Blahoslavova, Husova, Pezinská, Boženy Němcové, Purkyňova, Tylova, Sirotkova a Jiráskova, neboť tudy budou vedeny objízdné trasy.

Tato rekonstrukce ovlivní také jízdní řády autobusů MHD a dojde k uzavření některých zastávek, dotkne se linky Na Výstavišti-B, C, RA, RB, 20, 30, 31, 33, 40, 41, 42, 50, 60, 61, 70, 71, 72, 73, 80 Pod nemocnicí-A, B, RA, 40 Škoda 3. vrátnice-A.

Trasy dálkových autobusů naleznete zde.

zdroj: mb-net.cz

About Author