RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Na jaké koncerty se můžeme v srpnu těšit na Mladoboleslavsku?

V srpnu bude samozřejmě pokračovat Valečovské kulturní léto. Už v pátek 4. srpna pod zříceninou hradu vystoupí kapely Jelen a Mňága a Žďorp. Další akce bude následovat 18. srpna, kdy do Bosně dorazí Eva Urbanová + Sasha s Pajky Pajk a Dušan Kollár. V pátek 25. srpna si na své přijdou milovníci devadesátek. V amfiteátru tentokrát vystoupí STSB fka Fun Factory, Raego a Lunetic.

Koncert bude na koupališti v Mladé Boleslavi

Koupák Fest se uskuteční v pátek 18. srpna od 20 hodin na koupališti v Mladé Boleslavi. Vystoupí kapely Děda Mládek Illegal Band, Support Lesbiens a UDG.

Další koncert v Židněvsi u hřiště

Do Židněvse tentokrát zamíří Luboš Odháněl s W.I.X, Tampelband Rock a také kapela Siluety, která si užívá letní turné s Divokým Billem. Tento koncert se koná 12. srpna od 20 hodin.

Pokračuje Letní scéna na Michalovické Putně

V rámci Letní scény se na Michalovické Putně představí kapela Fešáci. Příznivci country se dočkají 26. srpna od 19 hodin. Už 19. srpna ale přijede také countryová, trampská a folková hudební skupina Pacifik.

Do Kosmonos míří MBQuartet

Koncert MBQuartetu – Mladoboleslavského smyčcového kvarteta se opět uskuteční v krásném prostředí Salla tereny zámeckého parku v Kosmonosích. 8. srpna v 19:30 zazní výběr skladeb devíti slavných klasických světových a českých autorů.

Další pozvánky vám přinášíme pravidelně v našem vysílání. Dobře se bavte!

Foto: Anniendstawkova/Valečovské léto 2023

About Author