RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Moderátorský souboj je tady! Poražený moderátor musí celé tři dny nosit veškeré oblečení naruby – VŠUDE

První Moderátorský souboj na Rádiu MB v roce 2024 je tady! Sázka mezi Lukym a Romanem byla potvrzena podáním rukou a o vítězi a poraženém budou rozhodovat opět samotní posluchači.

Každý z moderátorů si vybere jednu píseň a ta, která se bude těšit větší oblibě a získá větší počet hlasů v anketě na Facebooku, se stane vítěznou. Naopak píseň, která získá méně hlasů, odsoudí moderátora k povinnosti splnit úkol.

Poražený moderátor bude muset tři dny nosit veškeré své oblečení naruby. Takto bude muset chodit do práce, na nákupy, za zábavou, zkrátka kamkoliv půjde. Vítěz jistě velmi rád vše zdokumentuje do následného videa, které rovněž zveřejníme.

Hlasovat bude možné během živého vysílání, kdy oba moderátoři budou bojovat o vaše hlasy a budou se vás snažit přesvědčit. Moderátorský souboj tak proběhne LIVE již tento pátek od 10 do 11 hodin – nenechte si proto vysílání Rádia MB ujít a sledujte nás na sociální síti.

Poražený bude muset plnit úkol příští týden od úterý 30. ledna do čtvrtka 1. února. S oblečením naruby bude muset mimo jiné zamířit také na křest alba do Prahy.

Skončíme tentokrát opravdu v ústavu pro duševně nemocné, nebo to opět projde?

About Author