RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavští policisté pátrají po pachateli krádeže, který na lavičce nalezl mobil

Mladoboleslavští policisté pátrají po pachateli krádeže, který na lavičce nalezl zapomenutý mobilní telefon. Místo poctivého navrácení majiteli si ho ale ponechal.

„K události došlo 2. června 2023 kolem 16. hodiny v ulici Jičínská v Mladé Boleslavi před vstupem do obchodního centra. Právě tam tou dobou seděl 20letý muž na lavičce a jedl. Když z místa odcházel, zapomněl na lavičce položený mobilní telefon značky Apple v hodnotě 17 tisíc korun. Později, když se na místo vrátil, mobilní telefon už na lavičce nebyl a žádný poctivý nálezce, který by ho odevzdal, se bohužel nenašel,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

V místě události projížděl cyklista, který si šel do obchodního centra nakoupit a mohl si případného pachatele všimnout. Pro policisty by tak mohl být důležitým svědkem, který by mohl pomoci s objasněním celého případu a případným popisem pachatele krádeže.

„Žádáme muže na fotografii, aby se policistům ozval na tel. číslo 974 877 522 nebo na 735 785 751. Žádáme i ostatní občany, kteří by svědka na fotografii poznali, aby se také ozvali na uvedená tel. čísla,“ dodala Barbora Schneeweissová.

About Author