RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavský útočník Kušej září na mistrovství Evropy a jeho cena roste

Udrží fotbalová Mladá Boleslav v kádru svůj klenot – útočníka Vasila Kušeje i po mistrovství světa? To je otázka, kterou si fanoušci nyní často kladou. Mladý útočník potvrzuje formu z ligy a také na mistrovství Evropy trápí obránce nejvyšších kvalit. Už v prvním utkání základní skupiny proti Anglii byl nejlepším českým hráčem na hřišti a vypracoval si několik šancí.

Ve druhém utkání proti Německu už dokonce zařídil gól. Po hezké akci kdy vnikl do šestnáctky, přihrál na zadní tyčku Sejkovi, který už měl snadnou práci a poslal český tým do vedení.

Vasil Kušej připomíná Milana Baroše na začátku jeho hvězdné kariéry. Na českém trhu patří mezi unikátní hráče. Měří pouze 168 centimetrů, s postavou typu Lionela Messiho ale dokáže skvěle pracovat. Má velmi silné nohy schopné okamžitě akcelerovat a pláchnout soupeřům.

Kolem útočníka podle všeho krouží nejen nejlepší české kluby, ale také zájemci ze zahraničí. Jedno je jisté, jeho cena nyní díky skvělému představení na mistrovství Evropy raketově roste. Setrvání Vasila Kušeje v Mladé Boleslavi i v následující sezoně se zdá být nereálné.

Foto: FK Mladá Boleslav

About Author