RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladá Boleslav ocení na galavečeru nejlepší sportovce roku 2023. Mezi hosty bude i Petr Švancara

Do neděle 4. února je možné v Mladé Boleslavi zasílat návrhy sportovců, kteří mohou uspět v anketě Mladoboleslavský sportovec roku 2023.

Vypsány jsou kategorie: jednotlivec, kolektiv dospělých, kolektiv mládeže, talent do 18 let, trenér a cvičitel a navrhovat můžete také laureáty Síně slávy mladoboleslavského sportu.

Podmínkou pro zařazení do konečné nominace je propojení s Mladou Boleslaví (členství v klubu z Mladé Boleslavi, popř. bydliště nebo tréninkové zázemí ve městě) a úspěchy na soutěžích světového, evropského nebo alespoň celorepublikového formátu v roce 2023.

Jméno nominovaného se základním výpisem úspěchů za rok 2023 posílejte do neděle 4. února na emailovou adresu sportovecmb@email.cz.

Po sesbírání návrhů bude vytvořena konečná nominace pro samotné hlasování v anketě. O definitivním pořadí ve zmíněných kategoriích bude rozhodovat odborná komise složená z více jak padesátky sportovních funkcionářů, novinářů, ale také politických zástupců města a osobností sportovního a veřejného života z Mladé Boleslavi.

O hlasování ale nebudete ochuzeni ani vy. Na webovém portálu města bude spuštěna anketa o Nejpopulárnějšího sportovce města, kde z nejúspěšnějších sportovců za rok 2023 budete vybírat svého favorita pouze a jen vy. Samotné hlasování, jak mezi odborníky, tak návštěvníky webu, poběží do 26. února.

Samotný galavečer předávání cen bude hostit tradičně mladoboleslavský Dům kultury a uskuteční se v úterý 12. března od 18 hodin. Zpívat bude Heidy Janků a mezi hosty usedne fotbalista Petr Švancara.

Na galavečeru v loňském ročníku nechyběl fotbalista Jan Koller, či judista Lukáš Krpálek.

Foto: mb-net.cz

About Author