RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V sobotu v Mladé Boleslavi na fotbal, Zeměfest, koncert kapely Abraxas a nebo na MMA

Hned několik velmi zajímavých sportovních, či kulturních akcí se uskuteční tuto sobotu v Mladé Boleslavi. Už dopoledne začne akce MMA ARENA CUP 78. Do Domu kultury se sjedou nejlepší čeští amatérští a semi-pro bojovníci. Začátek bude v 11 hodin.

Bojovat se s nad nebude odpoledne v ulicích Mladé Boleslavi. Fotbalisté vyzvou od 16 hodin Baník Ostrava, který přijede podpořit větší množství fanoušků. FK Mladá Boleslav má co napravovat, po dobrém výkonu proti Slavii přivezl vysokou porážku z hřiště Bohemians Praha 1905.

Pokud máte rádi folklórní písně, můžete se těšit na koncert kapely Kollárovci, který se uskuteční od 18 hodin ve Sboru českých bratří. Kollárovci jsou hudební skupina, hrající od roku 1997. Své první CD vydali až v roce 2002. Hrají a skládají hlavně folklórní písně, blízké folklóru východního Slovenska.

Další akcí, na kterou můžete vyrazit od 13 do 20 hodin, bude Zeměfest – Na lokální vlně. Těšit se můžete na ekodivadlo, kulinářskou show, tvořivé dílničky, setkání s různými zvířaty ze Zahrady, květinový swap, hru Zahradní architekt, gamebook Ekostopa, skejťáckou dráhu s překážkami, různé formy občerstvení a mnoho dalšího. Od 18:00 do 20:00 proběhne na hlavním pódiu koncert. Festival proběhne nejen v areálu Ekocentra Zahrada, ale také v přilehlé Havlíčkově ulici, která bude v tento den uzavřena dopravě.

A večer pak doporučujeme koncert kapely Abraxas ve Willax Klubu Heineken. Česká rocková skupina vznikla v roce 1976 na troskách pražské skupiny Abraam. Vůdčí osobností skupiny je od samého počátku kytarista a skladatel Slávek Janda. Koncert začne v 21 hodin.

About Author