RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V průmyslové zóně Plazy komplikuje dopravu rekonstrukce silnice

V Mladé Boleslavi pokračují opravy silnice do průmyslové zóny Řepov-Plazy. Hlavní příjezdová trasa do zóny, kde sídlí několik závodů, je ve špatném stavu. Stavbaři silnici opraví ve třech etapách, poslední by měla skončit 22. dubna. Řidiči budou vždy jezdit jedním pruhem, dopravu budou řídit semafory. Silnici opraví společnost H-Intes za 8,5 milionu korun.

Stavební práce částečně omezují i městskou autobusovou dopravu, a to linky 30, 31 a 72. Při výjezdu z průmyslové zóny Plazy pojedou po náhradní silnici. Linka 30 v době zjednosměrnění vynechá zastávku Škoda Parts Center, linky 31 a 72 zastávku Řepov, hlavní silnice, a to ve směru do Mladé Boleslavi.

První část oprav se týká úseku od světelné křižovatky na silnici I/16 po vjezd do areálu firmy Faurecia. Pro řidiče je do 10. dubna ve směru od silnice I/16 uzavřen pravý jízdní pruh.

Druhá etapa potrvá od 11. do 15. dubna, opravit se má úsek od křižovatky silnice I/16 po první křižovatku, uzavřen bude levý jízdní pruh.

Třetí a tedy poslední část oprav od 20. do 22. dubna zahrne úsek od první křižovatky po vjezd do areálu Faurecia, s uzavírkou levého jízdního pruhu.

About Author