RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Mladé Boleslavi v sobotu zazpívá Tomáš Klus! Vystoupí i nekolik dalších skvělých kapel

Už tuto sobotu se v Mladé Boleslavi uskuteční další koncerty. V Domě kultury vystoupí Tomáš Klus, Vypsaná fiXa, Švihadlo, No Talent a Wishmasters. Začátek bude v 16:30 a prvních sto příchozích se může těšit na svařák zdarma.

Tomáš Klus nedávno představil nový klip k písni Mariím. „Jsem rád, že působí přesně to, co jsem si při její tvorbě předsevzal; svítí na ty, bez nichž by svět zhas’. Maminky, ženy, královny života, kéž jste šťastny a s vámi vše, co skrze vás přichází,“ uvedl zpěvák na Facebooku. Na svém profilu rovněž pozval fanoušky na sobotní koncert, který slibuje skvělý zážitek.

Vypsaná fiXa se chystá na velký koncert v Lucerně, který bude zcela jistě vyprodaný. Ještě předtím ale potěší fanoušky v Mladé Boleslavi. Letošní rok byl pro skupinu, která má základy v rocku, punku a vyznačuje se bohatými básnicky laděnými texty z pera svého frontmana, velmi úspěšný. Nové album Kusy radosti vydala v květnu, křest proběhl v červnu v Ledárnách Braník. Vypsaná fixa jej nahrála ve studiu Sono, vydala vlastním nákladem a poté jej fanouškům dala na svých webových stránkách zdarma nebo za libovolně vysoký dobrovolný poplatek k dispozici ke stažení.

Lístky na Kam večer festival 2022 můžete pořídit zde, v papírové formě na recepci domu kultury, nebo u pokladny na adventních trzích na Výstavišti.

About Author