RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Mladé Boleslavi se na sváteční den uskuteční další Svatováclavská jízda

Město Mladá Boleslav ve spolupráci s Klubem historických vozidel MB pořádá letos již 21. ročník Svatováclavské jízdy historických vozidel. Akce se uskuteční ve čtvrtek 28. září a připraven je bohatý doprovodný program.

Vozidla a motocykly si mohou zájemci prohlédnout již ráno na Komenského náměstí, kde bude slavnostní zahájení před budovou magistrátu. Poté začne zhruba desetikilometrová jízda historických vozidel po Mladé Boleslavi.

Po demonstrační jízdě městem budou vozidla vystavena na městském fotbalovém stadionu, kde bude probíhat velký doprovodný kulturní program pro děti i dospělé. V 10 hodin začne dětská hudební show. V 11:30 bude následovat koncert kapely KTP, ve 13 hodin koncert kapely No Talent a ve 14.15 hodin bude připravena opět dětská show.

Pozor na omezení dopravy

Pro bezpečí jezdců i diváků je nutné omezit v době konání Svatováclavské jízdy dopravu. Proto bude 28. září platit v době 6:30 do 11:00 hodin úplná uzavírka provozu na Komenského náměstí, v ulici 9. května a na náměstí Míru. Od 6:30 do 18:00 hodin bude úplná uzavírka a dopravní omezení v Husově ulici v úseku mezi třídou V. Klementa a Šmilovského.

Omezení budou také na trase jízdy, která vede z Komenského náměstí → nám. Míru → tř. T. G. Masaryka → nám. Republiky → ul. Laurinova → tř. V. Klementa → ul. Jana Palacha → ul. Na Radouči → ul. U Stadionu → ul. Jiráskova → Městský stadion.

Foto: Prvniboleslavska TV

About Author