RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Mladé Boleslavi se bude hrát Liga mistrů. Slavia vyzve rakouský St.Polten

V Mladé Boleslavi se bude hrát fotbalová Liga mistrů. Fotbalistky Slavie přivítají ve středu 23. listopadu od 18:45 hodin v Lokotrans Areně ve svém třetím zápase základní skupiny Ligy mistryň rakouský St.Polten. Permanentkáři Slavie i Mladé Boleslavi mají vstup na utkání zdarma, ostatní za 100 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Fotbalistky Slavie jsou mezi šestnáctkou nejlepších klubů v Evropě. V základní skupině Ligy mistryň jsou ve společnosti německého Wolfsburgu, rakouského St. Pöltenu a italského AS Řím. První i druhé utkání ve skupině prohrály a na svoji výhru v základní skupině stále čekají.

Držitelé permanentních vstupenek

Majitelé permanentních vstupenek Slavie a Mladé Boleslavi mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo, v rámci otevřených sektorů na toto utkání. Na stadionu bude otevřena východní a jižní tribuna. Vstup bude umožněn přímo na permanentní vstupenku.

Volný prodej
Vstupenky na utkání žen bude možné zakoupit od středy 16.11.2022 v online prodeji Ticketportalu za 100 korun pro dospelé, pro děti do 15 let je vstup zdarma. Vstupenky můžete koupit online a nebo v den utkání od 17:00 hodin na pokladnách stadionu, za stejnou cenu. Cena vstupenky je jednotná: 100 Kč, děti (do 150 cm či 15 let) mají vstup zdarma, bez nutnosti si vyzvedávat lístek. Pro vstup na utkání je nutné mít vstupenku v tištěné podobě, nebo ve vašem mobilním telefonu.

About Author