RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Bakově nad Jizerou se uskuteční Veteránský okruh s doprodovným programem pro celé rodiny

Ve volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou se už v sobotu 8. června uskuteční oblíbený „Veteránský okruh“, který je nástupcem tradičního srazu „Veteránem pod Bezděz“. V současné době je přihlášeno přes 110 historických vozidel, ale zájemci se mohou stále hlásit.

Diváci se mohou těšit například na Berliet VI z roku 1923, Aero 500 z roku 1930, Motocykl BSA M35 z roku 1935 a MG Tc Kompressor z roku 1948. Posádky historických vozidel se vydají na malebnou jízdu Českým rájem, čeká je zkouška pravidelnosti, průjezdní kontroly a samokontrolní body. Na chuť si také ale přijdou i děti a jejich rodiče, na které od 13.45 hodin čeká bohatý doprovodný program plný úkolů, v rámci kterých děti budou poznávat město Bakov nad Jizerou, procvičí si řadu dovedností a užijí si s rodiči příjemné odpoledne.

Dále se chystá vystoupení dětí z bakovské mateřské školy, taneční vystoupení Zmrzlina a taneční vystoupení Tanečního a sportovního klubu IMPULS z Mnichova Hradiště. K poslechu zahraje hudební skupina SUNSET. Další informace naleznete zde.

About Author