RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Už příští měsíc se pojede Bohemia Rally Mladá Boleslav

Začátek července bude patřit dalšímu ročníku Rally Bohemia Mladá Boleslav, která se odehraje od 7. do 9. července. Start bude v pátek 7. července na náměstí v České Lípě, odkud se budou posádky přesouvat na Autodrom Sosnová k první rychlostní zkoušce. Právě v pátek budou závodní vozy opět k vidění také na Mnichovohradišťsku, přes které vede mezi 10. a 17. hodinou tzv. shakedown (Loukov – Březina – Kruhy).

V následujících dvou dnech budou mít milovníci rychlých kol možnost obdivovat rychlou jízdu přímo v Mladé Boleslavi, v jejím bezprostředním okolí, ale také na Turnovsku.

Bohemia Rally Mladá Boleslav bude rozdělena do dvou etap. První, stoprocentně asfaltová s délkou 73,03 kilometrů. Druhá etapa zahrnuje 65,51 kilometrů s asfaltovým povrchem a 3,05 kilometru dlouhou šotolinovou částí. Celková délka rally činí 468,11 kilometru, z čehož 141,59 km představují rychlostní zkoušky.

Aktuálně stále ještě pokračují přihlášky na jubilejní Bohemku. Uzávěrka bude 28. června a již nyní je jisté, že na startu uvidíme Jana Skálu s Citroënem C3 WRC.

Tradiční součástí Bohemky je Bohemia ECO energy Regularity, která je letos po několika letech opět zařazena do seriálu PHOENIX CONTACT Česká Trophy v ecoRally.

Bohemia Rally Mladá Boleslav je letos kulatých 50 let

Pořadatelé pro příznivce rally připravují atraktivní doprovodný program, jehož součástí bude i možnost usednout na Sosnové po boku vybraných jezdců do jejich soutěžních vozů. Další program bude upřesněn.

About Author