RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

„Rohlíkový bandita“ v Mladé Boleslav dopaden – třikrát vykradl boxy s pečivem

S poměrně zajímavým a ojedinělým případem krádeží se setkali policisté v Mladé Boleslavi. Devětatřicetiletý muž se totiž opakovaně zaměřil na boxy s uloženým pečivem.

„K prvnímu případu došlo 27. ledna v ulici Ptácká v brzkých ranních hodinách. Devětatřicetiletý muž tam z uzamčeného boxu na potraviny před prodejnou odcizil bochník chleba. O další dva dny později, na tom samém místě, už ale odcizil přepravku s 35 rohlíky,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Poslední případ se odehrál 3. února v ulici U Kasáren, kde ten samý muž odstranil visací zámek z plechové skříně s pečivem před zdejší prodejnou a i tady odcizil 35 rohlíků. 4 veky a 6 buchet s náplní.

„Škoda nebyla nikterak veliká, ale vzhledem k tomu, že 39letý muž je recidivista, v rejstříku trestů má více jak desítku záznamů, především za majetkovou trestnou činnost a navíc byl v posledních třech letech za majetkovou trestnou činnost odsouzen, hrozí mu nyní až 3letý trest odnětí svobody,“ pokračuje Barbora Schneeweissová.

Mladoboleslavským kriminalistům a policistům z OOP Mladá Boleslav se podařilo případy objasnit a 39letému muži sdělit podezření z pokračujícího přečinu krádeže, a to v polovině měsíce února.

ilustrační foto: hankovec.cz

About Author