RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavští policisté pátrají po zloději, který z balkonu ukradl jízdní kolo – poznáte muže na videu?

V jednom z panelových domů v Mladé Boleslavi na třídě Václava Klementa došlo koncem minulého roku ke krádeži jízdního kola z uzamčeného balkonu mezi podlažími. Policisté hledají muže z kamerového záznamu.

„Neznámý muž nejprve násilím překonal vchodové dveře do panelového domu a pak nezjištěným způsobem otevřel i uzamčený balkon v mezipatře, na který je přístup ze společných prostor panelového domu. Odsud si vzal jízdní kolo a s ním z domu odešel. Způsobená škoda na odcizení a poškození dveří a balkonu je téměř 12 tisíc korun.

Policisté od té doby případ šetří a pátrají po totožnosti pachatele. Toho se bohužel do této doby nepodařilo nalézt a ztotožnit, proto nyní zveřejňujeme kamerové záznamy a fotografii, na které je podezřelý muž zachycen, jak se do domu násilím dostane a následně z domu s kolem odchází,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová. Zloději hrozí v případě dopadaní dva roky vězení.

Poznáváte muže na kamerovém záznamu? Pokud ano, nebo máte jakékoliv poznatky k jeho osobě, ozvěte se prosím policistům Obvodního oddělení Mladá Boleslav na tel. číslo 974 877 522 nebo prostřednictvím linky 158.

https://www.youtube.com/watch?v=QFk1NQ9fy44&feature=emb_title

About Author