RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

O Kapku lepší hokej se bude hrát také v Mladé Boleslavi. Na domácích zápasech můžete dále vyhrát super ceny

4. února si bude svět připomínat den boje proti rakovině a BK Mladá Boleslav se zapojuje do projektu, jehož cílem je nejen šířit povědomí o nádorových onemocněních, či problematice poruch krvetvorby u dětských pacientů, ale také finanční pomoc, která bude letos zacílena na zakoupení speciálního přístroje Seahorse Analyzer. V roce 2023 je tváří projektu sedmnáctiletý hokejista Sebastian Weitz, který má za sebou úspěšnou transplantaci kostní dřeně.

Během utkání 44. a 45. kola nastoupí v každém utkání domácí kapitán a vybraný hostující hráč ve speciálním dresu s oranžovým rukávem a dalšími prvky projektu. Připraveny budou také speciální puky, chybět nebudou ani přelepky na helmách a další oranžové prvky na výstroji hráčů. Na vybraných stadionech bude možnost přispět do kasičky zakoupením oranžové stužky.

O Kapku lepší hokej odstartoval v roce 2020. Jeho symbolem je oranžová stužka, neboť právě oranžová barva symbolizuje boj s poruchou krvetvorby. Projekt se zaměřuje především na pomoc dětským pacientům. Vybraní hokejisté nastupují ve vybraném období v dresech se speciálními oranžovými prvky, brusle a hokejky si doplňují oranžovými motivy, hrají s unikátními puky a trenéři nosí na klopách sak stužky. O Kapku lepší hokej už přinesl na pomoc dětem a specializovaným zařízením přes 2 miliony korun. Na vzniku projektu se podílely BPA sport marketing, Nadační fond Kapka naděje a výraznou měrou stojí za jeho úspěchy samozřejmě hlavně všechny zapojené kluby a organizace. Další informace o možnostech pomoci najdete zde.

Během domácích zápasů BK Mladá Boleslav mohou fanoušci vyhrávat hodnotné ceny

Až do konce základní části se bude na domácích zápasech BK Mladá Boleslav hrát o ceny v celkové hodnotě 110 tisíc korun. Zatímco Bruslaři se budou rvát o postup do play off, diváci mohou bojovat o skútr KENTOYA VIKING-i 125 4T, elektrický skútr E-BABETA, hokejovou permici na příští sezonu nebo dárkové poukázky od Olympia MB. Další informace o soutěži najdete zde.

O Kapku lepší hokej 2021 – foto: BK Mladá Boleslav

About Author