RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Neskutečné drama! Moderátorský souboj ale nakonec o pouhé dva hlasy vyhrál Luky

Jedenáctý Moderátorský souboj na Rádiu MB je z části minulostí. V anketě tentokrát zvítězil Luky, který porazil Romana o pouhé dva hlasy.

Nikdo nechtěl prohrát, tentokrát snad dvojnásob a tak by se napětí ve studiu během dopoledního vysílání dalo krájet. Roman si udržoval náskok, ale jako mávnutím kouzelného proutku bylo ve druhé vysílací hodině všechno jinak. Vyrovnaná bitva nakonec přeci jen vyzněla pro Lukyho.

Vítěz měl pochopitelně obrovskou radost a pokud ještě nyní slyšíte v okolí mladoboleslavského Domu kultury řev, je to Luky. „Yeeeees, joooooo, máš to tam, nazdar,“ spustil ve 12 hodin Luky a svého parťáka rozhodně nešetřil.

Romanovi naopak nebylo vůbec do řeči. „Neumím prohrávat, přiznávám. Nevím co říct. Tahle taktika Lukymu vyšla. Dva týdny dělal obětního beránka a pak zapracoval na takové podpoře. Díky všem, kteří hlasovali pro mě. Přijde den a snad mu to vrátím,“ řekl Roman s odstupem krátkého času.

Poraženého moderátora nyní čeká vystoupení ve Willax Klubu Heineken. O distribuci vstupenek vás budeme samozřejmě informovat. Akce se koná v sobotu 4. května. Další dozvuky přinášíme postupně přímo ve vysílání Rádia MB. „Jo, hned po 14. hodině mu zavolám a zeptám se ho živě na aktuální pocity,“ řekl na závěr smějící se Luky.

About Author