RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Nahlédněte do zázemí významné mladoboleslavské společnosti Neonlak

V tomto videu vám představujeme firmu NEONLAK, která sídlí v Mladé Boleslavi na Ptácké ulici a také v nedaleké obci Plazy. Nahlédněte do zázemí české průmyslové lakovny, která disponuje technologií ručního i robotického automatizovaného lakování a vlastní profesionální laboratoří. Lakované díly z této společnosti jsou součástí finálního řešení téměř každého výrobce automobilů po celém světě.

Společnost vznikla v Mladé Boleslavi v roce 1996. Zaměření společnosti bylo postaveno na profesi jednoho ze zakladatelů firmy, pana Petra Šindelky, který již v tu dobu měl nadstandardní zkušenosti v oblasti průmyslového lakování a také svou představu, jak tuto službu v oblasti automobilového průmyslu vylepšovat a zdokonalovat. Spojením s obchodními a ekonomickými zkušenostmi své manželky, paní Drahomíry Šindelkové mohl NEONLAK, tehdy pod svým původním názvem NEON-LAK, začít fungovat jako průmyslová lakovna.

Společnost si uchovala charakter rodinné firmy, ve které společně se svými zaměstnanci pracovali nejen oba majitelé, ale postupně se k nim přidali i oba jejich synové. Společným úsilím se jim dařilo společnost rozvíjet a dostat mezi přední dodavatele TIER2 v oblasti automobilového průmyslu. Řízení a starost o další rozvoj firmy převzal v roce 2018 jeden ze synů majitelů, pan Vít Šindelka. Již pod jeho vedením došlo k redesignu značky a začal se realizovat i nejnovější projekt – výstavba automatické lakovny.

Posláním NEONLAKU jako rodinné firmy je péče a proaktivní vytváření podmínek pro kvalitní život všem zúčastněným: zákazníkům, zaměstnancům, dodavatelům i svému okolí v Mladé Boleslavi. Nahlédněte do interiéru této významné mladoboleslavské společnosti…

About Author