RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Čechomor, Olympic a další skvělé koncerty v Mladé Boleslavi. Už květnu na koupališti vystoupí Tři sestry!

Kapela Čechomor se vrací do Mladé Boleslavi! Naposledy v tomto městě vystoupila v roce 2020 a tuto událost na koupališti si nenechalo ujít více než 800 návštěvníků. Podle mnohých návštěvníků to byl jeden z nejpovedenějších koncertů za poslední dobu a proto je čas na přídavek, kterého si fanoušci žádali. Kapela, která originálním způsobem zpracovává lidové písně, dorazí 19. srpna opět na koupaliště a vstupenky se budou prodávat za 590 korun.

Není to ovšem jediný koncert, na který se mohou Mladoboleslaváci a nejen oni těšit. Velmi očekávaným je koncert kapely Tři sestry, který se uskuteční už 28. května. Na koupališti tento den vystoupí také Alkehol, Seven a Švihadlo – vstupenky zde.

Právě v areálu koupaliště vystoupí 15. července také zpěvák Pekař. Na YouTube mají jeho písničky miliony zhlédnutí.

Ožije ovšem také Michalovická putna, kde letos zazpívají: Michal Tučný revival, Cop, Schovanky, Irena Budweiserová, Radůza, Lenka Filipová, či Hop Trop.

Letos nepřijdeme ani o oblíbený Septemberfest na Krásné louce, na kterém se 3. září představí Komunál, Ivan Mládek, Kamil Střihavka, Debill Heads a Crossband.

V neposlední řadě se chystá oslava padesáti let mladoboleslavského Domu Kultury. Slavit se bude 20. září koncertem kapely Olympic a také Michala Hrůzy s kapelou.

About Author