RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavští kriminalisté obvinili dva dealery drog – oba prodávali pervitin

Mladoboleslavským kriminalistům se podařilo dopadnout další dealery drog, 43letého a 61letého muže, kteří měli drogu prodávat na různých místech na Mladoboleslavsku. Oba se „specializovali“ na prodej pervitinu a oba kriminalisté obvinili na začátku měsíce dubna.

„Mladší z mužů měl pervitin a konopí prodávat od roku 2020 až do prosince roku 2023, tedy do doby jeho zadržení a to několika svým klientům,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová. Při domovní prohlídce bylo zajištěno několik sáčků a dóz s obsahem sušiny, připomínající rostlinu konopí a sáček se sypkou krystalickou látkou

„Jednašedesátiletý muž měl od listopadu loňského roku až do začátku dubna roku letošního také prodávat pervitin na území Mladoboleslavska několika svým stálým klientům, a to nejméně ve stovce případů. To vše i přesto, že jen o měsíc dříve, tedy v říjnu roku 2023 dostal podmínku za stejnou trestnou činnost,“ uvedla dále Barbora Schneeweissová.

V obou případech kriminalisté zahájili trestní stíhání pro podezření ze spáchání trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Mladšímu z mužů hrozí až 5letý trest odnětí svobody, staršímu muži trest až 10letý.

About Author