RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Máme pro vás lupeny do Ohana Horor Cirkusu na show Poslední Nádech! S kým zažijete chvíle hrůzy?

Přinášíme soutěž o vstupenky do OHANA HOROR CIRKUSU, který na pomezí Mladé Boleslavi a Kosmonos dorazí již 9. března! Hned několik lupenů rozdáme na Facebooku Rádia MB a také každý všední den mezi 9. a 12. hodinou v Dopoledním rozjezdu.

Těšit se můžete na program plný symbolů problematiky lidstva v postapokalypse. Téma show diváky přenese do momentu katastrofy lidstva a její boj o přežití. Střídat se bude morální zásada a prostředky civilizace jak ustát nový život a ukořistit tak pro sebe to nejdůležitější s poznáním nových znetvořených bytostí. Pro každého může zpočátku tento symbol představovat něco jiného, nicméně v závěru pochopí, co je tím nejdůležitějším.

OHANA HOROR CIRKUS připravil scénu s výběrem výkonů asijských i evropských umělců. Samozřejmě nechybí náš HOROROVÝ KLAUN ŠPÍNA, který si připravil a nastudoval nové akce, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá. Chybět nebude sprostý pink klaun Hugo s jeho pořádnou dávkou interakce s vámi! Těšit se ale můžete i na stálice naší show v novém aranžmá a choreografiích.

Show je vhodná pro publikum starší 10 let. Vstupenky jsou v distribuci také v síti Ticketportal.

Kdy a kde?

9.3. – 18.3.2023 – MLADÁ BOLESLAV – Kosmonosy
Naproti Tesco, za Hondou
Všední dny a sobota 19:00
pondělí, úterý a neděle není show

Jak vyhrát voňásky?

Poslouchej Rádio MB a po výzvě moderátora se dovolej jako první. Další možností je soutěž na Facebooku. Označ někoho, s kým chceš zažít chvíle hrůzy – pokud budete oba fanoušky Rádia MB, máte velkou šanci na výhru – na sociální síti vybereme hned několik výherců.

About Author