RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Lukyho a Romana čeká další Moderátorský souboj – poražený vás bude stylově vozit zdarma

Druhý Moderátorský souboj v tomto roce si už ve středu od 10 hodin střihnou Luky a Roman. Ten první v lednu opanoval jen velmi těsně Roman, který svého kolegu porazil o pouhé dva hlasy.

Rozhodovat budou tradičně samotní posluchači a fanoušci na Facebooku Rádia MB, kde bude spuštěna anketa. Z poraženého moderátora, který se svou písní získá méně hlasů, se tentokrát stane šofér pro všechny zájemce z Mladé Boleslavi a nejbližšího okolí.

Co přesně to znamená? Poražený moderátor bude muset vyzdobit a obrandovat vozidlo, se kterým bude zdarma rozvážet (v sobotu 2. března od 12 do 24 hodin). Všem zájemcům a cestujícím navíc připraví pohoštění a další překvapení. Budete potřebovat odvoz? Tak právě tento pro vás bude připraven zcela zdarma. Vyrazit můžete na nákupy, na návštěvu, za zábavou…  Stačí si zavolat ODVOZ RÁDIA MB. Náš šofér (Luky, nebo Roman) si musí sehnat parádní čepici a kostým, aby nedělal ani tu nejmenší ostudu a naopak skvěle reprezentoval mladoboleslavské rádio.

V sobotu 2. března si můžete mezi 12. a 24. hodinou zavolat našeho šoféra, který vás po Mladé Boleslavi a nejbližším okolí veze zadáčo! Telefonní číslo zveřejníme později. Přejeme šťastnou cestu.

S jakým songem půjdou moderátoří do boje? Luky volí Twenty 4 Seven – Is It Love a Roman ukázal na Spice Girls – Wannabe.

About Author